NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Konkurentja e “Dance With Me” del TOPLESS (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Konkurentja e “Dance With Me” del TOPLESS (FOTO)

NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Konkurentja e “Dance With Me” del TOPLESS (FOTO)

Modelja shqiptare Leila Kraja ka realizuar një set të ri fotografik, një foto nga i cili ka zgjedhur ta publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram. Me një make up natyral, Lei shfaqet e ulur teksa mbulon pjesët intime me këmbët e përthyera, ndërsa buzëqesh objektivit të fotografit Fani Aliko.

Modelja shqiptaro-amerikane ka lënë SHBA ku edhe ka lindur e jetuar për shumë vite për të qenë figura më e re e emisioneve sportive në “Digitalb”. E njohur për format dhe fizikun e saj perfekt, Lei ka marrë pjesë më herët edhe në “Miss America” ndërs asë fundmi e shohim të shfaqet çdo të hënë në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” në Tv Klan, në krah të këngëtarit Robert Berisha.