FADIL BERISHA BËHET GJYSH PËR HERË TË PARË/ Publikon VIDEON e nipit të sapolindur – AlpeGossip
FADIL BERISHA BËHET GJYSH PËR HERË TË PARË/ Publikon VIDEON e nipit të sapolindur

FADIL BERISHA BËHET GJYSH PËR HERË TË PARË/ Publikon VIDEON e nipit të sapolindur

Fotografi shqiptar me famë botërore Fadil Berisha është bërë gjysh për herë të parë. Vajza e tij Violet ka sjellë në jetë një djalë që kanë zgjedhur ta quajnë Jordan. Lajmin e gëzuar e kanë ndarë me publikun vet fotografi që punon e jeton në SHBA përmes një video të vogëlushit-nipit-të sapolindur

Fadil Berisha ka dy fëmijë vajzën Violet dhe djalin më të vogël Blair. Violet u martua qershorin e shkuar me partnerin e saj në Amerikë, një dasmë ku nuk munguan as element tradicional shqiptar.