Agnesa: Jam beqare se nuk ma var njeri. 5-vjeçarii thotë LIVE: Prit mua kur të... (FOTO) - AlpeGossip
Agnesa: Jam beqare se nuk ma var njeri. 5-vjeçarii thotë LIVE: Prit mua kur të… (FOTO)

Agnesa: Jam beqare se nuk ma var njeri. 5-vjeçarii thotë LIVE: Prit mua kur të… (FOTO)

“Në Kurthin e Piter Panit” ishte e ftuar edhe Agnesa Vuthaj. Ish-missi nuk i shpëtoi pyetjes nëse e kishte gjetur princin e kaltër. “I keni parasysh ato përrallat ky vajza puth bretkosën dhe ai shndërrohet në princ? Në realitet ndodh të puthësh princin dhe të shndërrohet në bretkosë”, tha ajo.

Po fëmijët e pyetën sërish përse ishte beqare dhe Agnesa këtë herë me humor u tha: “Se s`ma var njeri”. Pas kësaj fjalie, një nga djemtë Uejsi i tha ta priste sa të rritej. E kur Agnesa e pyeti sa vjeç është ai i tha: “5 e gjysmë”. Sigurisht e gjithë situata shkaktoi të qeshura në sallë.