“Edhe BABI më thërret pornostare”/ Deklarata e famshme e Encës që u keqkuptua (VIDEO) – AlpeGossip
“Edhe BABI më thërret pornostare”/ Deklarata e famshme e Encës që u keqkuptua (VIDEO)

“Edhe BABI më thërret pornostare”/ Deklarata e famshme e Encës që u keqkuptua (VIDEO)

Përdorimi i gjuhës në një masë të tepruar i gjuhës angleze nga Enca Haxhia në një intervistë dhënë për Prive këtë javë, u bë mollë sherri për këngëtaren.

Ajo është quajtur pornostare pas skenave të nxehta me modelin në klipin e saj, dhe këtë e ka marrë si kompliment, pasi që sipas saj, edhe partneri e quan pornostare.

Por, Enca partnerit si në këngë iu referua “daddy”, dhe kjo u keqkuptua nga publiku.

Daddy në anglisht i referohet edhe personit me të cilin ke një raport intim, e jo vetëm babait, dhe Enca për atë e kishte fjalën, megjithatë ndodhi që u kuptua ndryshe.