SETI I RI FOTOGRAFIK/ Fjolla Morina e mahnitshme, ekspozon sërish gjoksin – AlpeGossip
SETI I RI FOTOGRAFIK/ Fjolla Morina e mahnitshme, ekspozon sërish gjoksin

SETI I RI FOTOGRAFIK/ Fjolla Morina e mahnitshme, ekspozon sërish gjoksin

Fjolla Morina një këngëtare e njohur tashmë është shumë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj.

Mirëpo përveç muzikës ajo shquhet edhe për asetet e bujshme trupore me të cilat tërheq vëmendjen e publikut.

Morina ka sjell edhe fotosesionin e ri, ku shfaqet e mahnitshme teksa i gjithë fokusi është tek gjoksi i saj bombastik. Ndonëse nuk është aktive në prurje të reja, por ajo i mahnit të gjithë me imazhet e publikuara në rrjete sociale.

Gjithashtu pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, ku shumica prej të cilëve kanë qenë mjaft pozitiv. Fjolla në muajt në vazhdim pritet që të sjell një tjetër projekt të ri muzikor për të gjithë fansat.