ZBULON PËR JETËN E SAJ PRIVATE/ Zaimina: Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në… (VIDEO) – AlpeGossip
ZBULON PËR JETËN E SAJ PRIVATE/ Zaimina: Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në… (VIDEO)

ZBULON PËR JETËN E SAJ PRIVATE/ Zaimina: Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në… (VIDEO)

Zaimina ka zbuluar më shumë për jetën e saj private në një intervistë për “After Party” nga Luana Vjollca. Zaimina tregoi se i pëlqen që partneri ta mbulojë me puthje dhe jo me trëndafila.

“Seksi më i mirë para apo pas lindjes së vajzës?”, pyetje të cilës ajo iu përgjigj: Njësoj.

“Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në…”

“Piiip”, u përgjigj Zaimina.