Fansi e shan për ”TOTO”, Noizy tallet keq me të! I bën presion me fotot e mamit: Ta vendos pak këtë në… – AlpeGossip
Fansi e shan për ”TOTO”, Noizy tallet keq me të! I bën presion me fotot e mamit: Ta vendos pak këtë në…

Fansi e shan për ”TOTO”, Noizy tallet keq me të! I bën presion me fotot e mamit: Ta vendos pak këtë në…

Tani duhet të mendoheni dy herë para se të shani Noizyn!

Një ditë më parë reperi Noizy publikoi këngën me titull “Toto” në bashkëpunim me reperin Raf Camora.Menjëherë pas publikimit kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë mijëra klikime në ‘Youtube’.Pyetja që kanë ngritur fansat nëpër komente është se çfarë ka dashur të thotë Noizy me fjalën “Toto”, mirëpo nuk kanë munguar edhe komentet ofenduese lidhur me këngën.

Një fans e ka ofenduar atë në “instadirect” dhe Noizy është siguruar që ai të mos shajë më të tjerët dhe i ka bërë presion me foton e mamit të tij, duke e pyetur “ta vej pak kët arushën te profili”.

Ai i thotë që do e bëjë të famshme, por fansi i kërkon falje dhe ta lejë këtë muhabet. Shihni mesazhet të cilat Noizy i ka fshirë.