SI NËPËR FILMA/ Reperi i njohur propozon partneren natën e Krishtlindjeve dhe është shumë romantike (VIDEO) – AlpeGossip
SI NËPËR FILMA/ Reperi i njohur propozon partneren natën e Krishtlindjeve dhe është shumë romantike (VIDEO)

SI NËPËR FILMA/ Reperi i njohur propozon partneren natën e Krishtlindjeve dhe është shumë romantike (VIDEO)

Reperi Safaree surprizoi të dashurën e tij, Erica Mena me një dhuratë të mrekullueshme për Krishtlindjet. Ai u ul në gjunjë dhe propozoi partneren për martesë me një unazë përrallore.

“TMZ” raporton se propozimi u realizua gjatë mbrëmjes së Krishtlindjeve në shtëpinë e Erica-s në Atlanta, ku miqtë dhe familjarët ishin mbledhur për të gëzuar me çiftin e lumtur. Aktori i “Love & Hip Hop” e kishte shndërruar shtëpinë në një ambient magjik, me 200 qirinj dhe 20.000 mijë petale trëndafilash.

Përsa i përket unazës, thjesht po ju njoftojmë se ka kushtuar 175 mijë dollarë dhe është 14 karat, e krijuar enkas për partneren e aktorit.

Pasi Erica tha “PO”, i gjithë vendi u ndriçua nga fishekzjarret!