“POZOI ME REÇIPETA NGA KREVATI”/ Komentuesi “nxeh keq” Encën: Perves jam me…(FOTO) – AlpeGossip
“POZOI ME REÇIPETA NGA KREVATI”/ Komentuesi “nxeh keq” Encën: Perves jam me…(FOTO)

“POZOI ME REÇIPETA NGA KREVATI”/ Komentuesi “nxeh keq” Encën: Perves jam me…(FOTO)

Enca ndodhet në Paris për të pritur dhe për të festuar ditën e lindjes më 19 tetor.

Mirëmëngjesi. Vendi më i bukur për të shkuar në Paris?”: shkruan ajo krahas fotos ku pozon gjysmë e mbuluar me çarçaf dhe shfaqet vetëm me reçipeta.

Por një nga fansat ka aluduar për personin me të cilin ndodhet në hotel këngëtarja.

Të gjithë jemi të mendimit se Encën e ka “shtyp” ky që i bëri foton. Më ndryshoni mendim! P.S. Mos komentoni është me shoqe”: komentoi një prej ndjekësve të saj.

Këngëtarja vendosi që ti përgjigjej atij duke treguar se me kë ndodhej në hotel:“Jam me motrën, pervers”.