Foshnja 7-muajshe për pak sa nuk mbytet, përfundon me kokë në ujë (VIDEO) – AlpeGossip
Foshnja 7-muajshe për pak sa nuk mbytet, përfundon me kokë në ujë (VIDEO)

Foshnja 7-muajshe për pak sa nuk mbytet, përfundon me kokë në ujë (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një fëmijë për pak sa nuk është mbytur në një pishinë.

Djaloshi 7-muajsh po notonte në pishinë me ndihmën e “gomës me ajër” të vendosur në bel, por papritur vogëlushi përfundoi me kokë në ujë dhe këmbë lartë.

Duke u munduar t’i shpëtojë, vogëlushi arrin të dalë nga goma me ajër, por jo edhe nga uji.

Fatmirësisht stafi i pishinës e shikon pasi për disa sekonda e kishin harruar dhe në momentin kritik reagojnë duke e nxjerrë nga uji.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Quanzhoi në pjesën juglindore të Kinës.