SYTE NGA FINALJA/ Kë po mbështesin ish banorët e “Big Brother VIP”. “Beteja” në rrjet – AlpeGossip
SYTE NGA FINALJA/ Kë po mbështesin ish banorët e “Big Brother VIP”. “Beteja” në rrjet

SYTE NGA FINALJA/ Kë po mbështesin ish banorët e “Big Brother VIP”. “Beteja” në rrjet

Jemi vetëm tre ditë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP” dhe shumë prej fansave presin me ankth se nëse do fitojë i preferuari i tyre.

Pretendentë për çmimin e madh janë Iliri, Donaldi, Beniada dhe Einxhel, gara mbetet e fortë por vetëm një do arrijë të triumfojë.

Seci nga banorët e mbetur ka mbështetësit e tyre, por tashmë edhe ish banorët janë në mbështetje të tyre, por vetëm njërin nga ata e mbvshtetin pak më shumë dhe i rojnë fitoren.

Por si janë ndarë ish banorët dhe kë mbështesin ata?

Disa nga ata mbështesin Ilirin, disa Donaldin, disa Beniadën e disa Einxhel, kjo edhe për shkak të miqësisë që ata kanë pasur aty brenda. Disa prej tyre i kanë mbështetur me postime në rrjetet sociale dhe disa prej tyre në intervista që të fitojë i preferuari i tyre.

Arjola, Sabiani, Paloma, Meridiani, Arbri dhe Arditi e kanë shprehur mbështetje për Ilirin për fitoren.

Klejdi, Elhadi dhe Dj PM mbështesin Donaldin.

Eixhel ka mbështetjen e Dj DAGZ dhe për shkak të mardhënies që ata kanë të dy.

Alpegossip.al