VAZHDON SHERRI MIDIS JULIT DHE GENTIT/ Aktori fton vetëm Ermal Mamaqin në spektakël (FOTO) – AlpeGossip
VAZHDON SHERRI MIDIS JULIT DHE GENTIT/ Aktori fton vetëm Ermal Mamaqin në spektakël (FOTO)

VAZHDON SHERRI MIDIS JULIT DHE GENTIT/ Aktori fton vetëm Ermal Mamaqin në spektakël (FOTO)

Julian Deda dhe Ermal Mamaqi janë miqë prej shumë vitesh dhe duke ndarë edhe të njëjtën skenë.

Dy djemt u bën të njohur në spektaklin “Portokalli”  bashkë edhe me Gentian Zeneli,i cili kohët e fundit ai moderon duke lënë pas aktrimin. Ditën e sotme Julian Deda fillon spektaklin e tij,ku i ftuari i parë do të jetë Ermal Mmaqi pas shumë vitesh ne do ti rishohim sërish bashkë por që do të mungoj Genti.

Mesa duket sherri midis Gentit dhe Juli vazhdon akoma. Dhe aktori nuk ka preferuar ta ftoj në shfaqe.