FLORJAN BINAJ DHE ADI PONJANI JANË PARTNERËT E LUANËS/ Moderatorja zbulon të ftuarit e parë të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
FLORJAN BINAJ DHE ADI PONJANI JANË PARTNERËT E LUANËS/ Moderatorja zbulon të ftuarit e parë të emisionit (FOTO)

FLORJAN BINAJ DHE ADI PONJANI JANË PARTNERËT E LUANËS/ Moderatorja zbulon të ftuarit e parë të emisionit (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër femrat më të suksesshme të ekranit shqiptar. Moderatorja dallohet për format perfekte edhe seksi.

Gjatë verës ajo iu përkushtua muzikës,ku projektet e saj rezultuan shumë të pëlqyera për publikun.

Sot fillon emisioni i Luanës dhe pasi ,moderatorja zbuloi partnerët ,pak minuta më parë na tregoi personazhet vip që janë të ftuar.