Një tjetër trend i çmendur! A do të guxoje t’i vishje këto xhinse? (FOTO) – AlpeGossip
Një tjetër trend i çmendur! A do të guxoje t’i vishje këto xhinse? (FOTO)

Një tjetër trend i çmendur! A do të guxoje t’i vishje këto xhinse? (FOTO)

Kohët e fundit po shohim gjithnjë e më shumë trende të çmedura të cilat po “revolucionarizojnë” botën e modës.

Trendi i fundit janë këto xhinset këtu, që kushtojnë rreth 67 paundë dhe ç’është e vërteta po korrin një sukses të paparë me shitjet.

Xhinset në fjalë janë një ide “gjeniale” për ditët e nxehta në të cilat pantallonat e gjata nuk durohen ndërsa të shkurtrat janë shumë të mërzitshme.

Me një të çarë e cila vetëm ngjitet lart pa mbarim, këto duken si pantallonat e së ardhmes.

Sigurisht, mbase për në një planet tjetër. Të ardhmes nuk i dihet asnjëherë!

Kompania që ka hedhur në treg një model të tillë xhinesh është siguruar që ta reklamojë produktin e saj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ndonë se nuk dihet ende nëse ky trend do të “përqafohet’ nga vajzat e famshme apo nga blogeret e modës, këto pantallona duket se e kanë arritur qëllimin e tyre. T’i bëjnë media të flasin për to.