DILEMA NË VESHJE/ Ja 20 ide si të vishesh tani që nuk është as verë as vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
DILEMA NË VESHJE/ Ja 20 ide si të vishesh tani që nuk është as verë as vjeshtë (FOTO)

DILEMA NË VESHJE/ Ja 20 ide si të vishesh tani që nuk është as verë as vjeshtë (FOTO)

Kur është fjala për Muajin e Modës, problemi i zgjedhjes së veshjes çdo ditë për në punë, shkollë apo për të dalë, është po aq i ndërlikuar sa edhe moda në pasarelë.

Kjo bëhet akoma më e vështirë në një kohë si kjo e sotmja që nuk është as verë dhe as vjeshtë dhe me të tjera rroba duhet ta nisësh ditën dhe me të tjera duhet ta përfundosh.

Për të gjithë ju që keni këtë dilemë,më poshtë do të gjeni 20 ide veshjesh perfekte per periudhën e ndërrimit të stinëve, frymëzuar nga Muaji i Modës dhe street style.