S’KA KU T’I ÇOJË LEKËT/ Modelja shqiptare blen një gjë dy herë për rezervë (VIDEO) – AlpeGossip
S’KA KU T’I ÇOJË LEKËT/ Modelja shqiptare blen një gjë dy herë për rezervë (VIDEO)

S’KA KU T’I ÇOJË LEKËT/ Modelja shqiptare blen një gjë dy herë për rezervë (VIDEO)

Modelja Vildane Zeneli është shumë e komentuar në media e në rrjete sociale, veçanërisht për fotot tërheqëse që publikon. Ajo jeton prej kohësh në Amerikë dhe së fundmi ka rrëfyer një detaj personal tepër interesant.

 

Modelja ka zbuluar për rubrikën “10 gjërat që nuk i keni ditur” nga Prive, sekretin që e shoqëron çdo herë kur ajo blen diçka.

“Unë blej dy gjëra njësoj pasi kam frikë se mos më prishet e para, e kështu kam tjetrën rezervë.”- është shprehur Vildane.