“Kryej marrëdhënie seksuale me dhëndrin tim”/ Rrëfimi i 45 vjeçares – AlpeGossip
“Kryej marrëdhënie seksuale me dhëndrin tim”/ Rrëfimi i 45 vjeçares

“Kryej marrëdhënie seksuale me dhëndrin tim”/ Rrëfimi i 45 vjeçares

Askujt nuk do ia merrte mendja që ekzistojnë histori të tilla. Një grua kryen marrëdhënie seksuale me dhëndrin e saj vetëm sepse bashkëshorti i saj ka probleme me kurrizin.

Vajza nuk do ia falë kurrë nëse zbulon një gjë të tillë dhe do ndikojë shumë keq tek mbesa, prandaj ajo ka kërkuar një zgjidhje për këtë cështje tek ekspertja Deidre.

Letra: Unë po përjetoj marrëdhënien më të mirë seksuale me dhëndrin tim pa dijeninë e bashkëshortit tim dhe vazjës sime. Jam 45 vjece dhe burri im është 48 vjec. Vajza jonë është 26 vjece, dhënri është 29 vjec dhe vajza e tyre katër vjece.

Gjithcka nisi një të dielë kur ata erdhën tek shtëpia jonë për drekë. Bashkëshorti im nuk është në gjendje për të ndihmuar pasi ka patur probleme me kurrizin, kështu që vajza shkoi për ta ndihmuar partnerin e saj në disa gjëra.

Dhëndri dhe unë pastruam shumë gjëra në një vend të harruar të shtëpisë dhe në një moment humba kontrollin nga puna. Nuk harroj të përmend faktin se kishim pirë shumë verë. Ai më mbajti dhe më pas më puthi. Unë iu përgjigja puthjes dhe lëvizja e dorës së tij po më eksitonte shumë. Pashë që familja ishte ende në shtëpi dhe më pas u zhvesha.

Gjendja e kurrizit të bashkëshortit tim kishte shkaktuar një jetë të dobët seksuale dhe ne nuk kishim kryer marrëdhënie prej 3 vitesh. Ishte fantastike ta përjetoje sërish atë ndjenjë. Dhëndri tha se shpreson që ta bëjmë disa herë këtë gjë dhe unë pranova. Ne shkuam sërish në shtëpi dhe nuk i hiqja dot sytë nga ai. I shkruajta disa orë më vonë dhe i thashë se mezi prisja ta takoja sërish. Më tha se do ta mendojë nëse do më bënte disa fotografi. Unë pranova menjëherë. Vajza ime punon në një garazh 24 orësh dhe bën turnin e natës tre herë në javë. Dhëndri është në punë deri në 9 prandaj mbesa qëndron me ne deri sa të vijë ai.

I sugjerova vajzës sime që do ishte më e thjeshtë nëse do shkoja në shtëpinë e tyre për tu kujdesur për mbesën. Ajo pranoi duke thënë se është ide e mirë. Tani kryej marrëdhënie me dhëndrin sapo vendos mbesën në gjumë. Është fantastik. Jam fiksuar pas tij dhe bëj gjëra që nuk i kam ëndërruar më parë.

E di që është e gabuar dhe nëse vajza me burrin tim e zbulojnë sekretin do ishte shumë turpëruese dhe zhgënjyese, por nuk di cfarë të bëj.

Deidre: Ti mundesh, thjesht kërkon kohë. Cdo gjë do përfundojë në katastrofë nëse vazhdon sërish. Nëse ata të dy ju zbulojnë, nuk do ju besojnë më kurrë. Mendo si do ndikojë tek mbesa jote.

Thuaji dhëndrit që kjo lidhje duhet të marrë fund. Fol me vajzën ta mbash sërish mbesën në shtëpinë tënde. Jepi një mundësi marrëdhënies me bashkëshortin tënd. Kënaqësitë seksuale nuk duhet të përfundojnë për shkak të gjendjes së tij.