Luana nuk reziston dot pa u TALLUR me Marinën: Mu rrit motra mu bë… (FOTO) – AlpeGossip
Luana nuk reziston dot pa u TALLUR me Marinën: Mu rrit motra mu bë… (FOTO)

Luana nuk reziston dot pa u TALLUR me Marinën: Mu rrit motra mu bë… (FOTO)

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.
Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto.