Klea Huta “TENTON” të hedhë në pishinë Elgitin/ Ja MOMENTI që postoi KËNGËTARJA – AlpeGossip
Klea Huta “TENTON” të hedhë në pishinë Elgitin/ Ja MOMENTI që postoi KËNGËTARJA

Klea Huta “TENTON” të hedhë në pishinë Elgitin/ Ja MOMENTI që postoi KËNGËTARJA

Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Megjithëse e kanë bërë publike prej disa kohësh lidhjen e tyre, janë shumë të pakta rastet kur ndonjëri prej tyre publikon foto në çift.

Por sot duket se ka qënë momenti që ndjekësit e tyre të kënaqen me imazhin u publikuar nga Klea, ku të dy duken buzë një pishine dhe ajo tenton të hedhë në pishinë të dashurin e saj.

Kur do ta hedhësh në pishinë, por ai qëllon me fat dhe nuk bie” – shkruan moderatorja mbi foton e postuar në Instastory ku të dy duken duke qeshur.