MBIZOTËROJNË NGJYRAT/ Nga Rudina e deri tek Luana, ja si u veshën moderatoret (FOTOT) – AlpeGossip
MBIZOTËROJNË NGJYRAT/ Nga Rudina e deri tek Luana, ja si u veshën moderatoret (FOTOT)

MBIZOTËROJNË NGJYRAT/ Nga Rudina e deri tek Luana, ja si u veshën moderatoret (FOTOT)

Të vishesh bukur dhe të biesh në sy është një dukuri e veçantë për moderatoret e ektranit shqiptar por jo vetëm.

Veshja i karakterizon ato se çfarë stili kanë apo çfarë ju pëlqen më shumë të veshin, pasi ato do ndiqen nga një numër i madh publiku dhe do komentohen patjetër si në rrjete sociale por edhe në mediat rozë.

E diela erdhi dhe numrit të moderatoreve iu shtua edhe Luana Vjollca me programin e saj “Shiko Kush Luan”.

Ngjyrat e veshjeve qenë të shumta nga ato të ëmblat e deri tek ato që bien më shumë në sy, si e zeza e kuqe etj.

AlpeGossip.al ju sjell fotot e moderatoreve me veshjen e tyre në program dhe ju lë ju të vendosni se kush duket më bukur.

Bieta Sulo

View this post on Instagram

🔛 🔝 🖐🏼

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Rudina Magjistari

Bora Zemani

Rudina Dembacaj

Xhesi Mucaj

Luana Vjollca

Marina Vjollca

View this post on Instagram

Finish dhe per sonte, JU DUA🙏🏼❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on