I NXJERR SEKRETIN XHENSILËS/ Bes Kallaku: Publiku nuk e di, por në shtëpi… – AlpeGossip
I NXJERR SEKRETIN XHENSILËS/ Bes Kallaku: Publiku nuk e di, por në shtëpi…

I NXJERR SEKRETIN XHENSILËS/ Bes Kallaku: Publiku nuk e di, por në shtëpi…

Bes Kallaku do të jetë këtë sezon kapiteni i skuadrës së kuqe, në emisionin e Luana Vjollcës “Zemër Luana”. Besi u vendos në një sfidë përballë këngëtarit Butrint Imeri ku zbuluan shumë të pathëna e sekrete.

Bes Kallaku i nxjerr sekretin Xhensilës: Publiku nuk e di, por në

Ata u vendosën në lojën me pije të çuditshme dhe të shpifura, ku nëse Besi dhe Butrinti refuzonin të pinin duhet të zbulonin një sekret.

Bes Kallaku i nxjerr sekretin Xhensilës: Publiku nuk e di, por në

Teksa Besi refuzoi një prej pijeve, fotoja që hapi ishte e Xhensila Myrtezajt, bashkëshortes së tij. Në këtë moment Besi duhet të zbulonte një sekret dhe ky i fundit zbuloi se gatuan më shumë në shtëpi se Xhensila.

“Publiku nuk e di, por në shtëpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, tha Besi.