Publikohet biseda mes Rezartës dhe Xhensilës, del në dritë një super surprizë – AlpeGossip
Publikohet biseda mes Rezartës dhe Xhensilës, del në dritë një super surprizë

Publikohet biseda mes Rezartës dhe Xhensilës, del në dritë një super surprizë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, por për të gjithë fansat e saj duket se ka rezervuar një surprizë.
Këngëtarja Rezarta Shkurta ka nxjerrë sekretin e saj, duke publikuar një bisedë mes tyre.

Pritet që pasditen e sotme Xhensila Myrtezaj të publikojë një këngë të re. Të paktën këtë të bën të mendosh postimi i Rezartës.

Të presim se për çfarë surprize bëhet fjalë.