Nuk keni parë gjë akoma/ “TË DUA” e Aurelës po bën “NAMIN”, vjen “VERSIONI” i ri nga Flori (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk keni parë gjë akoma/ “TË DUA” e Aurelës po bën “NAMIN”, vjen “VERSIONI” i ri nga Flori (VIDEO)

Nuk keni parë gjë akoma/ “TË DUA” e Aurelës po bën “NAMIN”, vjen “VERSIONI” i ri nga Flori (VIDEO)

Flori bën rrallë nga të tillë covera.

Por duket se këtë herë kënga ‘Të dua’ e publikuar së fundmi nga Aurela Gaçe, i ka pëlqyer aq shumë sa e ka shtyrë ta këndojë edhe vetë. Producenti e sjell këngën në një version të ri, të kënduar më zë shpirti, ashtu siç vijnë baladat.

‘Të dua’ Cover. Pa shumë zë, por me shumë shpirt. Aurela gaçe, faleminderit për muzikën e vërtetë dhe fjalët e vërteta’, shkruan Flori.

Ky version i ka pëlqyer së tepërmi edhe vetë këngëtares e cila e riposton këngën dhe shkruan: Kur zgjohesh nga nje surprize e tille nga Flori’.