“GOCA HAPNI SYTË”/ I patë të gjitha nga dasma, por kushëririn seksi të Princit Harry s’e keni parë akoma (FOTO) – AlpeGossip
“GOCA HAPNI SYTË”/ I patë të gjitha nga dasma, por kushëririn seksi të Princit Harry s’e keni parë akoma (FOTO)

“GOCA HAPNI SYTË”/ I patë të gjitha nga dasma, por kushëririn seksi të Princit Harry s’e keni parë akoma (FOTO)

Tre ditë më parë, Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni që e ndoqi e gjithë bota. Të gjithë sytë ishin tek çifti e atë ditë ishin kryefjala e mediave.

Mirëpo pas dasmës, po komentohen shumë edhe disa prej të ftuarve e njëri prej tyre është kushëriri i Princit.

 

Louis Spencer është djali 24-vjeçar i vëllait të princeshë Dianës, Charles Spencer.

Louis shkoi në dasmë me mamanë, Victoria Aitken dhe dy motrat e tij Lady Eliza Spencer dhel Lady Kitty Spencer.

24-vjeçari nuk i përket teknikisht familjes mbretërore, por vajza që ai do të martohet në të ardhmen bëhet konteshë.

Louis ka një profil të ulët publik dhe nuk përdor rrjete sociale ashtu si familja mbretërore.