E tërheq nga flokët dhe i gris rrobat, gruaja bën “copë” të dashurën e burrit në mes të rrugës – AlpeGossip
E tërheq nga flokët dhe i gris rrobat, gruaja bën “copë” të dashurën e burrit në mes të rrugës

E tërheq nga flokët dhe i gris rrobat, gruaja bën “copë” të dashurën e burrit në mes të rrugës

Nuk është e pazakontë që gratë të hakmerren në mënyrë të dhunshme ndaj të dashurave të burrave të tyre.
E teksa zbulojnë se kush është gruaja që burri i tradhëton, disa prej tyre mendojnë se mënyra më e mirë është që t`i demaskojnë ato në mes të rrugës.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur edhe në rrugët e Wei County në Handan, një qytet në Provincën Hebe të Kinës Veriore.

Gruaja e tërbuar nga inati ka kapur një vajzë që mendon se burri e tradhëton dhe e ka goditur papushim duke tentuar dhe t`i grisë rrobat.

Mësohet se vajza kishte 2 vite që frekuentohej me burrin e kësaj gruaje të inatosur.

Videoja dramatike dhe e dhunshme është filmuar nga një i afërm i gruas dhe po bën xhiron në të gjithë rrjetin.