E dinit që Maluma ka qenë i lidhur me këtë shqiptare? - AlpeGossip
E dinit që Maluma ka qenë i lidhur me këtë shqiptare?

E dinit që Maluma ka qenë i lidhur me këtë shqiptare?

Maluma është një nga këngëtarët më të pëlqyer, sidomos nga vajzat të cilat lënë kokën pas tij. Këngëtari i hiteve “Sin Contrato”, “Felices los 4”, “El Perdedor”, ka pasur disa lidhje dashurie, por midis tyre ka qenë edhe një shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe Rexha e cila vitin e kaluar u përfol shumë për një lidhje me këngëtarin kolumbian.

Dyshimet filluan kur Bebe dhe Maluma treguan shumë afrimitet me njëri-tjetrin në rrjete sociale duke ndarë emoji zemra e fjalë dashurie.

Më pas Bebe në një video live Bebe iu drejtua Malumës “Hola Maluma, hola mi amor”.

Ndërsa ky i fundit e ngacmonte shpeshherë këngëtaren me komentet që i bënte në Instagram.

Ndonëse dyshja nuk i konfirmuan lajmet, kot nuk thonë “Ku ka zë nuk është pa gjë”.