E pabesueshme! 11 sendet më të pazakonta që janë gjetur në vaginën e femrave … – AlpeGossip
E pabesueshme! 11 sendet më të pazakonta që janë gjetur në vaginën e femrave …

E pabesueshme! 11 sendet më të pazakonta që janë gjetur në vaginën e femrave …

Mjekët gjinekolog kanë vendosur të zbulojnë disa të fshehta me të cilat përballen çdo ditë gjatë ushtrimit të profesionit të tyre.

Britanikja “Daily Mail” ka publikuar një listë të gjërave që mjekët kanë gjetur në vaginën e femrave përgjatë këtij viti që po lëmë pas.

1.Sapun aromatik

2.Deodorant

3.Kapak shisheje alumini

4.Unazë penisi

5.Top silikoni

6.Dritë biçiklete

7.Kufje

8.Peshqirë

9.Para dhe telefon

10.Qiri

11.Lëpirëse