NUK DO TA BESONI/ Pasi hoqi dorë nga kërcimi, Kallashi mbulohet me shami (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Pasi hoqi dorë nga kërcimi, Kallashi mbulohet me shami (FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Pasi hoqi dorë nga kërcimi, Kallashi mbulohet me shami (FOTO)

Kallashi ishte një nga femrat më të komentuara të showbizit, si për kërcimet twerk edhe për videoklipet me të cilat tërhiqte shumë vëmendjen. Por vitin e kaluar ajo deklaroi se do hiqte dorë nga kërcimi dhe se nuk do shfaqej më në emisione dhe ashtu ndodhi.

Që prej dhjetorit, Kallashi nuk është parë në asnjë emision dhe i ka rralluar postimet në rrjete sociale.

Këto kohë ajo ka jetuar në Zvicër, ndërsa së fundmi mësohet se seksbomba po jeton në Dubai.

Nga atje Kallashi dje ka postuar disa foto ku shihet se ka vendosur shami, e veshur komplet me të zeza.

Fotot provokuese nga Kallashi duket se nuk do t’i shohim më.