11 veshje nga Coachella që ia vlejnë të kopjohen këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
11 veshje nga Coachella që ia vlejnë të kopjohen këtë verë (FOTO)

11 veshje nga Coachella që ia vlejnë të kopjohen këtë verë (FOTO)

Duke qenë se jemi ende nën ethet e festivalit Coachella, ne do të sjellim sot disa nga veshjet më të mira, nga të cilat mund të frymëzoheni për sezonin e verës.

Tashmë dihet se Coachella është bërë udhëzim për trendet e modës dhe këtë vit ka shumë të famshme që sollën disa nga veshjet më me stil për t’u pasur zili gjatë sezonit të festivalit.

Shikoni 11 veshjet nga Coachella që ia vlejnë të kopjohen këtë verë:

Fustani i bardhë i vogël

Veshjet me pika

Pantallonat e shkurtra

Veshjet e thurura

Me të verdha nga koka te këmbët

Versaçe, Versaçe, Versaçe

 

Këmishët e bardha

Micro-syzet e diellit

Xhaketa

Fustanet e gjata