“DUA RRITJE RROGE”/ Moderatorja e Top Channel habit me kërkesën e saj (VIDEO) – AlpeGossip
“DUA RRITJE RROGE”/ Moderatorja e Top Channel habit me kërkesën e saj (VIDEO)

“DUA RRITJE RROGE”/ Moderatorja e Top Channel habit me kërkesën e saj (VIDEO)

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila bashkë me Isli Islamin kanë filluar sezonin e ri televiziv në “Wake Up”. Po përtej punës Ori dhe Isli kanë treguar se janë edhe miq të mirë, madje shpeshherë ata shkëmbejnë edhe shaka në ekran.

Por sot moderatorja ka vendosur të bëjë një shaka në Instagram përmes një videoje. Ajo duket bashkë me kolegun e saj Islin, i shfaqet duke i prishur flokët dhe për këtë arsye Ori ka një kërkesë të veçantë.