GOCA HAPNI SYTË/ Olta Gixhari sapo na zbuloi “sekretin” e bukurisë së saj, është e pabesushme… (FOTO) – AlpeGossip
GOCA HAPNI SYTË/ Olta Gixhari sapo na zbuloi “sekretin” e bukurisë së saj, është e pabesushme… (FOTO)

GOCA HAPNI SYTË/ Olta Gixhari sapo na zbuloi “sekretin” e bukurisë së saj, është e pabesushme… (FOTO)

Olta Gixhari është një ndër aktoret që di të na bëjë gjithmonë për vete. Në çdo dalje të saj publike apo edhe fotot e saja të postuara në rrjetet sociale përbëjnë gjithmonë lajm.

Shumë rrallë na ndodh të shohim foto të Oltës nga jeta e saj private, por me sa duket kësaj here ka bërë një përjashtim. Aktorja e njohur ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto të së ëmës kur ka qenë në moshë më të re.

“Mami im disa vite më parë. Ngjajmë?”, pyet Olta fansat e saj në Instagram.

Nisur nga ky imazh mund të themi se kemi zbuluar edhe sekretin e bukurisë së Oltës. Ajo është një kopje identike e së ëmës dhe fansat janë njëzëri të këtij mendimi.