Beatrix Ramosaj pozon me robdeshamber në Amsterdam! Shihni si… (FOTO) – AlpeGossip
Beatrix Ramosaj pozon me robdeshamber në Amsterdam! Shihni si… (FOTO)

Beatrix Ramosaj pozon me robdeshamber në Amsterdam! Shihni si… (FOTO)

Është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe më me stil të estradës.
Edhe pse me projekte të rralla muzikore, Beatrix Ramosaj gjithnjë është në shënjestër të mediave rozë pikërisht për shkak të stilit unik që e karakterizon.

Beatrix është duke qëndruar momentalisht bashkë me familjen e saj në Amsterdam, nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja shfaqet me rodishamber në një dritare, fotografi kjo tejet artistike dhe duket pranuar që Beatrix na vjen tejet joshëse.