Publikohen fotografitë e fundit të Aviciit, të bëra vetëm pak ditë para vdekjes – AlpeGossip
Publikohen fotografitë e fundit të Aviciit, të bëra vetëm pak ditë para vdekjes

Publikohen fotografitë e fundit të Aviciit, të bëra vetëm pak ditë para vdekjes

Avicii është DJ që ndërroi jetë dje në rrethana ende të panjohura. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në qytetin Oman në Arabi.

Kurse tashmë janë publikuar edhe imazhet e para tre ditësh, kur ai ishte fotografuar me fansat e tij në hotelin ku po qëndronte.

Bëhet fjalë për Muscat Hill Resort, në Oman.

Në këto imazhe DJ shihej i veshur me një bluzë të bardh dhe pantallona të shkurta ndërsa po pozonte me fansat.

Këto imazhe janë të fundit të bëra nga artisti shumë i talentuar, që u shua në moshën 28 vjeçare.