TALENT SI E BIJA/ Babai i Alketës paska një super zë dhe këtë video nuk duhet ta humbisni – AlpeGossip
TALENT SI E BIJA/ Babai i Alketës paska një super zë dhe këtë video nuk duhet ta humbisni

TALENT SI E BIJA/ Babai i Alketës paska një super zë dhe këtë video nuk duhet ta humbisni

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu krahas dashurisë për moderimin ka treguar se është edhe shumë e talentuar në muzikë. Ajo herë pas here në emisione sjell këngë të ndryshme të kënduara prej saj dhe zëri i saj pëlqehet shumë nga publiku.
Së fundmi nëpërmjet disa postimeve në ‘Instastory’, Alketa ka treguar se pikërisht këtë talent ajo e ka trashëguar nga i ati që siç shihet në video ka një zë të jashtëzakonshëm.

“Babo shpirti, e kemi në gjak muzikën si fis. Do të çoj në X Factor. Që të këndon shpirti”, ka shkruar Alketa krahas videove, ku babai i saj dëgjohet duke kënduar këngë italiane.