Zaimina Vasjari na prezanton me pasionin e saj të fshehtë, ajo është mjaft e apasionuar për….(FOTO) – AlpeGossip
Zaimina Vasjari na prezanton me pasionin e saj të fshehtë, ajo është mjaft e apasionuar për….(FOTO)

Zaimina Vasjari na prezanton me pasionin e saj të fshehtë, ajo është mjaft e apasionuar për….(FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari na ka treguar se ka një pasion të fshehtë.
Ajo është mjaft e apasionuar për dekorimin e shtëpive dhe arkitekturën.

Këtë e ka treguar edhe me publikimet e saj më të fundit në rrjetet sociale ku shfaqet duke dekoruar ambjete të brendshme të një shtëpie.

Me sa duket Zaimina pas lindjes së vajzës Khloe do t’i dedikohet kësaj fushe.