VAJZA VËMENDJE/ Këto janë disa nga veshjet më të bukura për Shën Valentin, që të dukeni sa më tërheqëse… (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ Këto janë disa nga veshjet më të bukura për Shën Valentin, që të dukeni sa më tërheqëse… (FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ Këto janë disa nga veshjet më të bukura për Shën Valentin, që të dukeni sa më tërheqëse… (FOTO)

Ja disa ide të bukura nga të cilat mund të merrni frymëzim për të menduar se çfarë te vishni për Shën Valentin.

E kuqja është ngjyra e cila nuk duhet të mungojë për festën e të dashuruarve sepse kjo është ngjyra simbol e dashurisë dhe pasionit. Kështu mund të preferoni të vishni një fund të kuq midi me pala dhe ta kombinoni me një bluzë të bardhë dantelle, një pale këpucë dekolte në ngjyrë të zezë dhe një çantë të vogël po në të njëjtën ngjyrë. Për të kompletuar look-un preferoni të mbani një palë vathë në ngjyrë të artë dhe një buzëkuq të kuq ne ngjyrën e fundit. Ky look është perfekt për një takim romantik dhe do të dukeni shumë bukur.

Shën Valentini është shumë pranë dhe është rasti perfekt për të veshur një look me romantik. Qoftë nëse ju keni një takim, një mbrëmje të veçantë apo thjeshtë dëshirë për të festuar duke kërcyer me miqtë tuaj duhet të gjeni fillimisht një veshje të përshtatshme për këtë rast. Çfarë të vishni? Ja disa ide të bukura nga të cilat mund të merrni frymëzim për të menduar se çfarë të vishni për Shën Valentin.