TË NDJESHËM DHE “DRAMATIK”/ VIP-at shqiptarë të shenjës së gaforres që festojnë ditëlindjen në korrik (FOTOT) – AlpeGossip
TË NDJESHËM DHE “DRAMATIK”/ VIP-at shqiptarë të shenjës së gaforres që festojnë ditëlindjen në korrik (FOTOT)

TË NDJESHËM DHE “DRAMATIK”/ VIP-at shqiptarë të shenjës së gaforres që festojnë ditëlindjen në korrik (FOTOT)

Sot shënon data 1 korrik dhe një fillim muaji i ri i shenjës së gafores dhe luanit. Këtë herë kemi përzgjedhur VIP-at e shenjës së gafores të cilët festojnë ditëlinjen nga data 1-22 korrik dhe duhet thënë se emrat janë të shumtë!

Por si fillim AlpeGossip do sjellë disa nga karkteristikat e gaforres.

Gaforrja është shenja e 4 e zodaikut. Të lindurit nën shenjën e ujit pra shenja e gaforres, sundohet nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Por si të gjithë dhe gaforret kanë anën e tyre të errët, që në këtë rast është thjeshtë…dramatike.

Por cilët janë VIP-at e lindur në këtë muaj?

Getoar Selimi,3 korrik 

View this post on Instagram

A jeni gati ?

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Barbara Dini, 3 korrik

Rudina Dembacaj, 4 korrik

Era Istrefi, 4 korrik

View this post on Instagram

Going somewhere 🎈

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Butrint Imeri, 4 korrik

View this post on Instagram

diçka ka t're 🙂

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Olta Gixhari, 8 korrik

Fero Fera, 8 korrik

 

Samanta Karavella, 9 korrik

View this post on Instagram

🧚‍♀️

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

2PO2 ,10 korrik

View this post on Instagram

Maleve

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Ledri Vula, 10 korrik

 

Kle Huta, 14 korrik

View this post on Instagram

© @anjezadyrmishiofficial

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Baby Gee, 17 korrik

Albana Osmani, 18 korrik

View this post on Instagram

Beautiful Albania 🇦🇱 #secretalbania

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on