Të pasme me Photoshop?! Greta Koçi dështon me FOTON e fundit – AlpeGossip
Të pasme me Photoshop?! Greta Koçi dështon me FOTON e fundit

Të pasme me Photoshop?! Greta Koçi dështon me FOTON e fundit

Greta Koci vijon të reklamojë veshjet nga dyqani që menaxhon bashkë me motrën e saj Enin,

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të zi.

Edhe pse dukej tejet tërheqëse në këtë veshje dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit, ishte një detaj që të binte në sy në këtë imazh.

Detaji tek të pasmet e Gretës të shton dyshimet se në foto është përdorur  Photoshop-i. Ndryshimi është aq i qartë, saqë mund ta shohë edhe një joprofesionist.