Anxhela Martini SHTATZËNË?! Kjo është foto që po “çmend” rrjetin… – AlpeGossip
Anxhela Martini SHTATZËNË?! Kjo është foto që po “çmend” rrjetin…

Anxhela Martini SHTATZËNË?! Kjo është foto që po “çmend” rrjetin…

Angela Martini, modelja e shumë komentuar në media e rrjete sociale sidomos për jetën private dhe dasmën me milionerin rumun Dragos Savulscu, po shijon aktualisht pushimet në Turqi nga ky vazhdimisht ka postuar foto tejet provokuese.

Kështu është edhe foto e fundit ku Angela shfaqet me këmbët hapur në jaht, e veshur me një fustan rrjetë teksa pozon me qenin e saj. “Me bebet”, ka shkruar modelja ç’ka ka shkaktuar aludimet se ajo është shtatzënë.

Fansa të shumtë e kanë pyetur Angelën për shtatzëninë, por modelja ka sqaruar se përshkrimi i referohej qenit dhe Dragosit që ka shkrepur foton.