“KUR PROTAGONIZMIN E KE NË GJAK”/ Vajza e Aurela Gaçes jep shfaqjen e parë (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR PROTAGONIZMIN E KE NË GJAK”/ Vajza e Aurela Gaçes jep shfaqjen e parë (VIDEO)

“KUR PROTAGONIZMIN E KE NË GJAK”/ Vajza e Aurela Gaçes jep shfaqjen e parë (VIDEO)

Sa shumë është rritur vajza e Aurela Gaçes dhe mesa duket ajo ka trashëguar talentin e mamasë së saj.

Kjo mund të shihet më së miri në videon që këngëtarja  ka ndarë me fansat e saj.

Ajo shprehet mjaft krenare për vajzën e saj e cila duket kopje si e ëma teksa kërcen nën tingujt e muzikës.

“😂😂😂kur protagonizmin e ke në gjak, nuk ka rregulla.

Të tjerët shijojnë koncertin,kjo jep koncert zbathur😂😂😂😂😂😂😂😂
😂😂😂 hopaaaa hop hop hop Abigail ishte duke dhënë shfaqjen e saj të parë ,aty mes kolegeve gjithë natën😂😂😂😂😂.
I ngjan babit si pamje, por këtë të hedhurën e ka si mua😂😂😂😂😂😂😂😂” shkruan Aurela.