Ingriti provokon më shumë se asnjëherë në klipin e ri – AlpeGossip
Ingriti provokon më shumë se asnjëherë në klipin e ri

Ingriti provokon më shumë se asnjëherë në klipin e ri

Ashtu siç kishte paralajmëruar me fotot seksi këngëtarja Ingrit Gjoni i është rikthyer tregut muzikor me një produksion të ri.
Këngëtarja ka publikuar bashkëpunimin me Ada Luka dhe Foggy nën titullin “Hasta la vista”. Kënga vjen mjaft ritmike dhe e përshtatshme me stinën e verës. Pjesë e klipit janë berë edhe mbesa e Ingritit, aktorja Anna Lika si dhe velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella.