“JA DHE SHOQJA IME…”/ Klea Huta poston FOTON me veshjen që ka bërë xing me Chiara Ferragni dhe shkruan: Kujt i shkon më shumë – AlpeGossip
“JA DHE SHOQJA IME…”/ Klea Huta poston FOTON me veshjen që ka bërë xing me Chiara Ferragni dhe shkruan: Kujt i shkon më shumë

“JA DHE SHOQJA IME…”/ Klea Huta poston FOTON me veshjen që ka bërë xing me Chiara Ferragni dhe shkruan: Kujt i shkon më shumë

Në një postim të fundit në “Instastory”, moderatorja e njohur Klea Huta ka ndarë një detaj mjaft të veçantë përsa i përket një prej veshjeve të saj. Ajo ka bërë ‘xing’ me një nga bloggeret më të famshme në botë, Chiara Ferragni. Klea e ka veshur e para trikon ngjyrë mente dhe nuk i ka shpëtuar kur e ka veshur edhe Chiara. Foton e ka publikuar në “Instastory” dhe nuk ka lënë pa shkruar disa fjalë që me siguri kanë shkaktuar të qeshura tek të gjithë.

“Ja dhe shoqja ime me bluzën që e blemë bashkë një ditë te Zara. Kujt i shkon më shumë?”, shkruan Klea. Na duhet të themi se ne na duket se Klea e ka kombinuar më bukur dhe i shkon më shumë. Po ju çfarë mendoni?