I mori vëmendjen Sia/ Shihni sa është rritur djali i Amit dhe Ermalit (FOTO) - AlpeGossip
I mori vëmendjen Sia/ Shihni sa është rritur djali i Amit dhe Ermalit (FOTO)

I mori vëmendjen Sia/ Shihni sa është rritur djali i Amit dhe Ermalit (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka uruar përmes një foto të djalit të saj Joel nisjen e vitit të ri në kopshte dhe shkolla.

Në këtë foto e shohim mjaft të rritur djalin e moderatores dhe të moderatorit të njohur, Ermal Mamaqi.

Vetëm prej pak kohësh ata janë bërë prindër të vogëlushes Sia dhe tashmë Ami i është dedikuar kujdesin të vogëlushëve të saj.