DALJA E TRIXËS E KA LËNDUAR/ Donaldi vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit – AlpeGossip
DALJA E TRIXËS E KA LËNDUAR/ Donaldi vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit

DALJA E TRIXËS E KA LËNDUAR/ Donaldi vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit

Donald Veshaj duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix Ramosajt nga Big Brother VIP. Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës së krevatit të tij. Tashmë aktori do ta shikojë fotografinë e të dashurës së tij pranë krevatit.

Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte pasi ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel. Këngëtarja u trishtua shumë nga dalja pasi kishte frikë nga gjërat që mund të ndodhin jashtë.

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e