Rita Ora entuziaste: 250 mijë njerëz dolën në Tiranë për mua, kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë – AlpeGossip
Rita Ora entuziaste: 250 mijë njerëz dolën në Tiranë për mua, kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë

Rita Ora entuziaste: 250 mijë njerëz dolën në Tiranë për mua, kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë

Rita Ora ka postuar disa foto nga koncerti i mbrëmshëm në Tiranë.

Ajo është shprehur entuziaste dhe thotë se ka qenë koha më e bukur për të.

“Të gjithë 250,000 njerëz që ishin aty me mua ju falenderoj.

Ju ishit aty për mua.

Kam kaluar kohën më të bukur ndonjëherë”, shkruan në Instagram këngëtarja e njohur që ndezi mbrëmjen e djeshme Tiranën.