Anna Lika dhe Kejvina bëjnë NAMIN në mes të Milanos. Mblidhen të gjithë për t’i parë sepse... (VIDEO) - AlpeGossip
Anna Lika dhe Kejvina bëjnë NAMIN në mes të Milanos. Mblidhen të gjithë për t’i parë sepse… (VIDEO)

Anna Lika dhe Kejvina bëjnë NAMIN në mes të Milanos. Mblidhen të gjithë për t’i parë sepse… (VIDEO)

Kejvina Kthella së fundmi është parë në shoqërinë e aktores së njohur Anna Likës dhe disa figurave të tjera shumë të njohura në showbizin shqiptar.

Vajzat publikojnë shpesh foto e video me njëra-tjetrën dhe ditën e djeshme kanë treguar për fansat se kanë udhëtuar së bashku drejt Milanos.

Në një postim të Kejvina në Instastory, shohim se vajzat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve duke vrapuar në mes të qytetit të Milanos. Ajo që i ka bërë të gjithë të qeshin është fakti se Anna pa ngurruar, ka nisur të këndojë me zë të lartë në italisht.

Aktorja ka grumbulluar plot njerëz të cilët u ulën në rrugë për ta parë, ndërkohë që ajo performonte dhe vajzat e tjera e filmonin duke qeshur.