DYSHUAN PËR DASHURINË E TYRE/ Modelja seksi dhe i dashuri puthen në publik – AlpeGossip
DYSHUAN PËR DASHURINË E TYRE/ Modelja seksi dhe i dashuri puthen në publik

DYSHUAN PËR DASHURINË E TYRE/ Modelja seksi dhe i dashuri puthen në publik

Ata surprizuan fansat kur u martuan në shkurtin e vitit 2018, vetëm pak javë pasi kishin nisur historinë e dashurisë.

Emily Ratajkowski dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear-McClard vërtetuan se janë më të dashuruar se kurrë pasi u shfaqën në ndeshjen e Miami Heat kundër New York Nicks të shtunën.

Modelja 27-vjeçare dhe partneri i saj, aktori 38-vjeçar nuk i hiqnin duart nga njëri-tjetri, ndërkohë që shihnin ndeshjen e basketbollit.