Kjo s’do të harrohet lehtë! Bella Hadid duket si një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq në Kanë (FOTO) – AlpeGossip
Kjo s’do të harrohet lehtë! Bella Hadid duket si një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq në Kanë (FOTO)

Kjo s’do të harrohet lehtë! Bella Hadid duket si një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq në Kanë (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim të shkëlqejë në pasarela, por modelja Bella Hadid e pranishme në Festivalin e Filmit në Kanë i la të gjithë me gojën hapur.

Si asnjëherë tjetër ajo u shfaq si një princeshë, me fustan të gjatë në ngjyrë pastel dhe me flokët e lëshuara dukej rrezëllitëse.

21 – vjeçarja arriti të tërhiqte vëmendjen e të gjithë papracëve dhe të ftuarve duke u bërë qendra e mediave rozë.