Ata janë rivalë, por Noizy-n dhe Stresin i bashkoi ky detaj dhe askush nuk e vuri re (VIDEO) – AlpeGossip
Ata janë rivalë, por Noizy-n dhe Stresin i bashkoi ky detaj dhe askush nuk e vuri re (VIDEO)

Ata janë rivalë, por Noizy-n dhe Stresin i bashkoi ky detaj dhe askush nuk e vuri re (VIDEO)

Këtë herë nuk i ka bashkuar sherri!

Tashmë dihen sherret që kanë shoqëruar prej disa vitesh karrierat e tyre muzikore.

Stresi dhe Noizy ishin kthyer në dy reperat më problematikë, përballja e të cilëve dihej si do të përfundonte. Por pas kaq vitesh, kur është pyetur se si do të vazhdojë marrëdhënia e tyre, Stresi është shprehur se ato kohëra i kanë lënë pas krahëve pasi tani janë rritur. Dhe së fundmi një detaj i bashkoi reperat. Para dy ditësh ata që të dy konsumuan të njëjtën lloj cigareje, në të njëjtën kohë dhe ky është një detaj që nuk i ka bashkuar vetëm dje. Pamjet flasin vetë: