SA VJEÇ BËRI? Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, moderatorja ka dy fjalë të ëmbla për të (FOTO) – AlpeGossip
SA VJEÇ BËRI? Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, moderatorja ka dy fjalë të ëmbla për të (FOTO)

SA VJEÇ BËRI? Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, moderatorja ka dy fjalë të ëmbla për të (FOTO)

Vëllai i Kiara Titos, Ryan, feston sot ditëlindjen. Moderatorja e njohur përmes një postimi në “Instastory” ka zbuluar se ai mbush 12 vjeç.

Moderatorja e njohur ka publikuar një fotografi ku shfaqet e përqafuar me të vëllain dhe krahas kësaj poze ka bërë edhe urimin e veçantë për të:

“Ti je një nga pjesët më të mira të jetës sime dhe unë jam me shumë fat që të quaj vëllai im. Të uroj një ditëlindje të mrekullueshme”.

Sa vjeç bëri? Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen,